"Kaybedecek sadece hayatları vardı."
Ana Sayfa Serginin Amacı Sergiler Öğrenci Kataloğu Kurtuluş Savaşı Kronolojisi Kitaplar Linkler Site Haritası İletişim
 
 
 
İLETİŞİM

Ulusal bağımsızlığı sona ermiş sayılan büyük bir ulusun bağımsızlığını nasıl kazandığını herkese yeniden ve fotoğraflarla anlatmayı, tarihimizi öğrenenlere daha fazla görsel malzeme ile bilgi ve belgeler sunarak, dünyanın en önemli bağımsızlık savaşını daha kolay ve kalıcı öğrenmelerine ve tarih bilgisi hafızasının derinliklerinde kalanların, eski bilgilerinin canlandırılmasına yardımcı olmayı, daha önce hiç yayınlanmamış bilgi, belge, anı, fotoğraflarla varolma savaşımızın bilinmeyen yönlerini kamuoyuna aktarmayı amaçladık. Elbetteki bu site ve sergimiz kurtuluş savaşımızın önemini ve yaşanan kahramanlıkları anlatmaya yetmez.  

Silzerin katkısı ile bu yöndeki çalışmalarımızı daha fazla geliştirebileceğimize inanıyoruz. Kendi arşivlerinizdeki bilgi, belge ve fotoğraflarla bu serginin genişlemesine yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca amacımız bu sergiyi ülkemizin her yerine ulaştırabilmektir.

Görüş, öneri ve katkılarınız için;

bilgi@mustafakemalinaskerleri.com


 
 
KAHRAMANLAR
Kahramanlık Anıları
 
GAZİ KOVAN
Gazi Kovan
 
MARAŞLI HÜSEYİN
Maraşlı Hüseyin
 
 
 

 

Bu site ve sergilerde kullanılan belge ve görseller resmi ve özel arşivlerden izin alınarak ve telif bedeli ödenerek yayınlanmıştır. İzinsiz her türlü kullanım için yasal işlem yapılacaktır.
Bütün hakları saklıdır © www.mustafakemalinaskerleri.com.    Görüş ve katkılarınız için bilgi@mustafakemalinaskerleri.com